Strony Internetowe,
które pokochasz Ty oraz Twoi klienci.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Oferta strony internetowej

Strony internetowe

Kompleksowa usługa dzięki której w 5 etapach tworzymy dla Ciebie całkiem nową piękna i funkcjonalną witrynę.

Wdrożenie projektu graficznego

Wdrożenie projektu graficznego

Posiadasz już projekt graficzny strony internetowej, mailingu itp. i chcesz go zaprogramować? Chętnie się tym zajmiemy.

Aktualizacja stron internetowych

Aktualizacja stron internetowych

Posiadasz już stronę internetową? Potrzebujesz zaktualizować jej treść lub elementy graficzne? Z wielką ochotą Ci pomożemy.

Dlaczego nasze strony
wyglądają pięknie

Fonty

Zostaną wybrane fonty spójne z koncepcją strony. Ich rozmieszczenie oraz rozmiar będą dobrane tak, aby teksty na Twojej stronie optycznie się wyróżniały, dzięki czemu kontent strony będzie przyjazny dla oka.

Korzystamy z najlepszych narzędzi, które odpowiednio dobiorą rozmiary fontów oraz ilość znaków w lini, aby czytanie tekstów na Twojej stronie było łatwe i przyjemne, tak jak tekst, który właśnie czytasz.

Fonty grafika

Kolorystyka

Kolorystykę strony dobieramy za pomocą metody koła kolorów, a grafiki są dostosowane do konwencji realizacji strony.

Kolorystyka grafika

Grafika

W projektach wykorzystujemy grafiki bardzo wysokiej jakości, które doskonale prezentować się będą na wszystkich urządzeniach i w różnych rozdzielczościach.

Grafika

Jakość kodu

Jakość napisanego przez nas kodu jest najwyższej jakości, co znacznie ułatwia indeksowanie witryny w wyszukiwarkach.

Dzięki odpowiednim technikom programowania i stosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań, nasze strony są tak zoptymalizowane, aby szybko się ładować oraz płynnie działać.

Jakość grafika
Responsywność

Responsywność

Dbamy o to, by strona internetowa dobrze prezentowała się na każdym urządzeniu, niezależnie od wielkości ekranu lub wyświetlacza. Programujemy wszystkie elementy, by były w pełni responsywne, to znaczy dostosowane do zmieniających się wymagań sprzętu - zarówno treści, jak i obrazy będą się automatycznie skalować, w zależności od urządzenia, na którym wyświetlana będzie strona.

CMS

CMS

W dzisiejszych czasach istnieje szereg interfejsów, które umożliwiają klientom własnoręczne edytowanie witryny. Najpopularniejszym jest system zarządzania treścią CMS WordPress. Dzięki zaaplikowaniu tego narzędzia klient sam może dodawać teksty i obrazy na stronę oraz zmieniać niektóre z jej ustawień, bez konsultacji z webmasterem.

Nowoczesność

Nowoczesność

Jesteśmy na bieżąco z trendami w programowaniu stron internetowych i wciąż zdobywamy tym zakresie nową wiedzę i umiejętności. Umożliwiają nam one wprowadzenie nowoczesnych rozwiązań na potrzeby nowej witryny oraz dokonywanie zmian na już istniejących, tak by strona była wciąż aktualizowana i zawsze wyglądała atrakcyjnie.

Wideo przewodnik

Wideo przewodnik

Dla witryn wyposażonych w system CMS przygotowujemy wideo, mające pomóc użytkowniom w nawigacji ich własną witryną. Jest ono przygotowane w formie tutoralu rejestrującego krok po kroku zmiany dokonywane na aktywnym desktopie.

Media społecznościowe

Nasze witryny posiadają integrację z portalami społecznościowymi.

Google Analitics

Wszystkie nasze witryny mają zaimplementowaną usługę Google Analytics, dzięki której będziesz mógł przeglądać statystyki dotyczące m.in. użytkowników Twojej witryny.

Cookies

Nasze strony posiadają powiadomienie o używaniu przez witrynę plików cookies (tzw. ciasteczek).

Przeglądarki

Nasze strony są tak zaprojektowane, aby wyświetlały się we wszystkich popularnych przeglądarkach internetowych, w tym również mobilnych.

Proces tworzenia Twojego projektu

1

Podpisanie umowy

Podczas tego etapu podpiszemy umowę, aby przedstawić Ci nasze obowiązki oraz ustalić warunki współpracy.

2

Projekt graficzny

Podczas tego etapu tworzymy projekt graficzny Twojej strony uwzględniając Twoje sugestie oraz preferencje. Jesteśmy w ciągłym kontakcie w trakcie projektowania wersji strony na smartfony, tablety oraz komputery stacjonarne. Po zakończeniu pracy nad projektem przesyłamy go do akceptacji, nanosząc następnie proponowane poprawki, abyś był w pełni zadowolony z efektów naszej pracy.

Na tym etapie, zgodnie z umową, rozliczamy się za wykonanie dotychczasowej pracy.

3

Kodowanie

Projekt, który zaakceptowałeś/aś zostaje wcielony w życie. Wszystkie elementy przenosimy na język programowania, dodajemy efekty wizualne, ustawiamy parametry zmiany wyglądu strony na różnych urządzeniach. Oprogramowujemy także elementy odpowiedzialne za interakcję z użytkownikiem (przyciski, menu, formularze kontaktowe, mapy itp.).

4

Testowanie

Podczas tego etapu sprawdzamy, czy wszystko poprawnie działa na różnych urządzeniach oraz przeglądarkach, wychwytujemy błędy i poprawiamy wszystko tak, aby strona umieszczona na serwerze odpowiadała Twoim oczekiwaniom, a efekt końcowy był zadowalający.

5

Gotowe

Po zaprezentowaniu efektu końcowego rozliczamy się z nadzieją, że jeszcze kiedyś będziemy mogli coś dla Ciebie zrobić, bo wierzymy, że spełniliśmy Twoje oczekiwania w 100%.