Projekty graficzne
zabacz jak tworzymy nasze niesamowite projekty

Dlaczego nasze projekty
wyglądają pięknie

Fonty

Zostaną wybrane fonty spójne z koncepcją strony. Ich rozmieszczenie oraz rozmiar będą dobrane tak, aby teksty na Twojej stronie optycznie się wyróżniały, dzięki czemu kontent strony będzie przyjazny dla oka.

Korzystamy z najlepszych narzędzi, które odpowiednio dobiorą rozmiary fontów oraz ilość znaków w lini, aby czytanie tekstów na Twojej stronie było łatwe i przyjemne, tak jak tekst, który właśnie czytasz.

Fonty grafika

Kolorystyka

Kolorystykę strony dobieramy za pomocą metody koła kolorów, a grafiki są dostosowane do konwencji realizacji strony.

Kolorystyka grafika

Grafika

W projektach wykorzystujemy grafiki bardzo wysokiej jakości, które doskonale prezentować się będą na wszystkich urządzeniach i w różnych rozdzielczościach.

Grafika

Proces tworzenia Twojego projektu

1

Podpisanie umowy

Podczas tego etapu podpiszemy umowę, aby przedstawić Ci nasze obowiązki oraz ustalić warunki współpracy.

2

Projekt graficzny

Podczas tego etapu tworzymy projekt graficzny Twojej strony uwzględniając Twoje sugestie oraz preferencje. Jesteśmy w ciągłym kontakcie w trakcie projektowania wersji strony na smartfony, tablety oraz komputery stacjonarne. Po zakończeniu pracy nad projektem przesyłamy go do akceptacji, nanosząc następnie proponowane poprawki, abyś był w pełni zadowolony z efektów naszej pracy.

Na tym etapie, zgodnie z umową, rozliczamy się za wykonanie dotychczasowej pracy.

3

Gotowe

Po zaprezentowaniu efektu końcowego rozliczamy się z nadzieją, że jeszcze kiedyś będziemy mogli coś dla Ciebie zrobić, bo wierzymy, że spełniliśmy Twoje oczekiwania w 100%.